Micro Touch Solo тример

-45%
mts-micro-touch-solo-rechargeable-trimmer
61PHCxxz5cL._SL1500_
71CMy37QAwL._SL1164_
31xoowvo+sL
photo_2019-01-01_12-08-51

Micro Touch Solo тример

Micro Touch Solo тример

1,099 ден 599 ден

In stock

1,099 ден 599 ден

опис

  • Со Micro Touch Solo тример, можете да ја бричите и да ја исечете косата на лицето со голема точност.
  • Прецизно дизајниран се-во-еден брич доаѓа со заменлива двострано германско сечило од не’рѓосувачки челик и вградена LED светлина.
  • Многу е погодно за употреба и многу пренослив за какво било користење на патување.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: