Nokia 3310 – Нов модел

71xlIifQ2AL._SL1500_
nokia-3310-500×500
NOKIA-3310-YLW-3G
N11992746A_1

Nokia 3310 – Нов модел

Nokia 3310 – Нов модел

1,399 ден

In stock

1,399 ден

опис

  • Веднаш препознатливиот дизајн на 3310 е сигурен дека ќе привлече нечие внимание.
  • Едноставен, основен и лесен за употреба, овој телефон има неколку основни, но неопходни функции, како FM радио, веб-прелистувач на Opera Mini и диктафон.
  • На Nokia 3310 работи Серија 30 и се напојува со батерија што може да се отстрани од 1200mAh. Таа мери 115,60 x 51,00 x 12,80 (висина x ширина x дебелина).
  • Па, дали сте подготвени за игра на Змија?

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: