Snap’n Grip – Клучот за сè

-40%
61dYEM0uGeL._SL1000_
513NVnHmhFL._SL1000_
18446833_720060384832391_4308107057287423934_n_1200x1200
1121980505.g_400-w-st_g
img235-1494267765
smart-snap-n-grip-3_grande

Snap’n Grip – Клучот за сè

Snap’n Grip – Клучот за сè

999 ден 599 ден

In stock

999 ден 599 ден

опис

  • Со Snap´n Grip секогаш ќе го имате вистинскиот клуч на рака за сите видови на орев и болт
  • Snap´n Grip е патентиран, ефикасен и практичен систем
  • Веднаш да се грижи за сите работни места
  • Решение за сите ваши проблеми со чешмите, вентилите, цевките, линиите, радијаторите, котлите, тркалата и други

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: